Specjalista ds. Kadr i Płac

Poszukujesz dla siebie nowego miejsca pracy?

Zapoznaj się z naszą ofertą. Być może to właśnie nasza DRUŻYNA będzie dla Ciebie odpowiednim miejscem aby dalej się rozwijać. 

Działamy od 1998 r. jako rodzinna firma z tradycjami pod marką Kancelaria Wyrzykowscy. Obsługujemy klientów biznesowych, osoby prywatne, jednostki samorządu terytorialnego, jak również trzeci sektor - fundacje i stowarzyszenia. Misją naszej firmy jest zapewnianie klientom kompleksowej obsługi biznesu w zakresie doradztwa podatkowego, prawnego, usług księgowych, marketingu internetowego, doradztwa finansowego. Wszystko po to aby przedsiębiorcy czuli się bezpiecznie dzisiaj i odnosili sukcesy w przyszłości. Pracując z nami w rodzinnej atmosferze będziesz mógł się wiele nauczyć i poznać ciekawych ludzi.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Kadr i Płac w oddziale w Pułtusku.

Jeżeli jesteś pozytywnie nastawioną do życia osob :)  która lubi się rozwijać to zapraszamy do naszego zespołu. Wśród nas są adwokaci, radcowie prawni, doradcy podatkowi, księgowi, biegli rewidenci, doradcy finansowi i specjaliści ds. marketingu internetowego. W pracy kierujemy się szacunkiem i odpowiedzialnością. Poprzez analityczne myślenie rozwiązujemy problemy dociekając do ich źródła. Cenimy sobie szczere rozmowy, zaufanie i wzajemną pomoc. Czego nie lubimy? - wyścigu szczurów, negatywnych intencji i słów bez pokrycia.

Jakie czekają na Ciebie zadania w naszej Kancelarii? 

1/ Przygotowywanie i kompletowanie dokumentów kadrowych (umowy o pracę, zlecenia, o dzieło, aneksów, wypowiedzeń itp.)
2/ Wprowadzanie danych do naliczeń wynagrodzeń dla pracowników oraz naliczanie wynagrodzeń
3/ Praca na programach i aplikacjach takich jak: Płatnik, Gratyfikant, ZUS PUE
4/ Przygotowywanie deklaracji ZUS, PIT, sprawozdań do GUS
5/ Przygotowywanie wniosków o legalizację pobytu i pracy dla cudzoziemców z Ukrainy (zezwolenia na pracę, oświadczenia, karty pobytu)
6/ Weryfikacja terminów ważności badań lekarskich pracowników, wystawianie skierowań, weryfikacja BHP
7/ Prowadzenie ewidencji urlopów pracowników, zwolnień lekarskich
8/ Dbania o prawidłowość obiegu dokumentów

Czego od Ciebie będziemy oczekiwać? 

1/ Minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku 
2/ Dobra znajomość obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office (w tym Word, Excel)
3/ Znajomość obsługi programów takich jak: Płatnik, ZUS PUE, mile widziany Gratyfikant (jeśli nie, zapewniamy szkolenie)
4/ Umiejętności pracy w zespole w oparciu o przedstawione wartości
5/ Wysokiej kultury osobistej, otwartości, komunikacji z klientem i zespołem
6/ Zdolności analitycznego myślenia, zaangażowania w ciągłe doskonalenie swojej wiedzy w dobie dynamicznie zmieniających się przepisów
7/ Wykształcenie minimum wyższe

8/ Zachowania poufności i umiejętności zabezpieczania danych osobowych


Wymagamy także od siebie, więc w zamian za Twój wkład oferujemy:

1/ Jasne, stabilny system wynagrodzeń adekwatny do posiadonego doświadczenie i umiejętności 
2/ Partnerskie relacje w zespole w oparciu o rodzinne wartości
3/ Solidny czas na wdrożenie w procesy istniejące w naszej organizacji (szkolenie wdrożeniowe)
4/ Cykliczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne zarówno zawodowe jak i z kompetencji miękkich
5/ Możliwość uczestnictwa w dodatkowo płatnych projektach podatkowych, prawnych, księgowych, przy współpracy z różnymi wolnymi zawodami
6/ Po pewnym czasie możliwość pracy hybrydowej (stacjonarnej / zdalnej) 
7/ System pracy nakierowany na możliwość dwutygodniowych urlopów (współpraca w zespole) 
8/ Pakiet medyczny
9/ Wyjazdy integracyjne i wspólna celebracja sukcesów :) 

Nasz rodzinna firma kieruje się następującymi wartoścami:
szacunek i odpowiedzialność 
szczerość i otwartość
uczciwość i pozytywne nastawienie
chęć rozwoju i doskonalenie siebie

Ważne jest dla nas abyś się z nimi również identyfikował, wówczas mamy szansę stworzyć solidny zespół.

Jeśli powyższe ogłoszenie jest zgodne z Twoimi wartościami wyślij swoje zgłoszenie CV + list motywacyjny na adres e-mail kontakt@kancelariawyrzykowscy.pl w tytule prosimy wpisać Specjalista ds. kadr i płac + imię i nazwisko. Prosimy także o podanie oczekiwanego wynagrodzenia.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. 

--

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie Advaiso sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (03-982) przy ul. J. Nowaka Jeziorańskiego 44/U5. Udostępnione dane będą wykorzystane w celu przeprowadzenia rekrutacji, na podstawie obowiązujących przepisów prawa pracy (art. 6 ust 1 lit. c RODO), a w zakresie szerszym - zgody wyrażonej poprzez działanie - wysłanie do nas aplikacji (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji lub okres wskazany w wyrażonej zgodzie (w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach). Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Podanie przez Panią/Pana danych osobowych, zbieranych przez nas na podstawie obowiązujących przepisów jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udziału w procesie rekrutacji. Podanie danych przetwarzanych w oparciu o Pani/Pana zgodę jest dobrowolne. W celu wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych należy zamieścić następujące oświadczenie w dokumentach aplikacyjnych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Advaiso Sp. z o.o. w przyszłych procesach rekrutacyjnych przez okres roku".