Po pracy

W Kancelarii Wyrzykowscy praca to nie wszystko! Choć przez większą część dnia jesteśmy skupieni na rozwiązywaniu skomplikowanych zagadnień prawnych i podatkowych, to po godzinach... cóż, stajemy się mistrzami relaksu i dobrego humoru!

Niektórzy mogą myśleć, że po pracy kontynuujemy dyskusje o VAT, CIT, PIT czy RODO, ale prawda jest taka, że nasze południowe spotkania mogą przekształcić się w mistrzostwa w kręgle, a nasze zacięte debaty prawnicze ustępują miejsca wspólnym śpiewom na karaoke. Tak, nasi doradcy, którzy za dnia przemierzają labirynty przepisów, wieczorem z równą pasją potrafią przemierzać szlaki górskie czy ścieżki rowerowe!

Jesteśmy zespołem nie tylko w godzinach pracy. Wspólne wyjścia do kina, weekendowe wycieczki, czy choćby zacięte pojedynki w gry planszowe pokazują, że poza byciem profesjonalistami, jesteśmy także świetnymi kompanami do zabawy. To właśnie te chwile pozwalają nam ładować baterie i powracać do pracy z nową energią.

Pamiętajcie, w Kancelarii Wyrzykowscy jesteśmy poważni... tylko kiedy trzeba. Po pracy każdy z nas ma swój unikalny sposób na odpoczynek, a te różnorodne pasje sprawiają, że nasz zespół jest tak wyjątkowy. Zapraszamy za kulisy naszej codzienności - tutaj, gdzie profesjonalizm spotyka się z zabawą!

-

"Praca wypełnia ci dużą część życia. Jedynym sposobem na prawdziwą satysfakcję z pracy jest robienie tego, w czego wielkość się wierzy. A jedynym sposobem na robienie rzeczy wielkich dla ciebie jest miłość do tego, co się robi." - Steve Jobs

"Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le po­myślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, od­kry­waj." - Mark Twain

Wigilia 2023

Wigilia 2022

URODZINY

Z okazji urodzin członka naszego zespołu spotkaliśmy się na symboliczną lampkę szampana i domowy tort. Tym samym utrzymujemy naszą kancelaryjną tradycję świętowania mniejszych i większych sukcesów oraz ważnych życiowych wydarzeń.

WIGILIA 2018

Pod koniec 2018 roku spotkaliśmy się na wspólnej Wigilii, aby podsumować nasze sukcesy i doświadczenia, omówić napotkane trudności i sposoby ich rozwiązania, a przede wszystkim podziękować każdemu z osobna za włożony trud w rozwój naszej firmy.

WIGILIA 2017

W grudniu 2017 roku odbyła się uroczysta służbowa kolacja wigilijna. Podczas spotkania podzieliliśmy się doświadczeniami minionego roku i dyskutowaliśmy na temat przyszłości naszej firmy, projektów, które chcielibyśmy zrealizować.