Jak powstaliśmy

Kancelaria Wyrzykowscy powstała z misją świadczenia usług zapewniających kompleksową obsługę biznesu. Szybko zmieniający się rynek wymaga od przedsiębiorców wiedzy ekonomicznej, finansowej, prawnej, w tym umiejętności z zakresu sztuki zarządzania. Ponadto musi biegle odnajdywać się w swojej branży. Wiemy, jak duże oczekiwania mają nasi klienci, w związku z tym w gamie naszych specjalizacji znajdą Państwo: doradztwo podatkowe, doradztwo prawne, doradztwo biznesowe, doradztwo z zakresu rachunkowości, kadr i płac.

Innowacje i bezpieczeństwo

Naszym Klientom staramy się dostarczać innowacyjne usługi, które w oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie ułatwiają im prowadzenie biznesu. Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo prowadzenie firmy. Dbamy o zabezpieczenie aktywów naszych Klientów przed ryzykiem rynkowym poprzez odpowiednią konstrukcję podmiotów gospodarczych o ograniczonej odpowiedzialności.

Misja

Jesteśmy zespołem osób tworzących kompleksową Kancelarię Doradczą.

Najbardziej profesjonalni i najefektywniej pracujący tutaj fachowcy.

Dbamy o podnoszenie swoich kompetencji.  To sprawia, że stajemy się coraz lepsi w tym co robimy.

Jesteśmy odpowiedzialnymi członkami społeczności, w której pielęgnujemy wzajemny szacunek.

Wierzymy w to co robimy. Potrafimy patrzeć na problemy z różnych perspektywach dlatego jesteśmy skuteczni.

Dla dobra wszystkich naszych klientów, niesiemy im pomoc po to aby czuli się bezpiecznie dzisiaj i odnosili sukcesy w przyszłości.

Tradycja pokoleń

Swoimi tradycjami sięgamy do 1998 r. Nasz zespół składa się z wybitnych ekspertów - doradców podatkowych, prawników, księgowych, analityków finansowych, managerów. Różnorodność kadry gwarantuje naszym Klientom kompleksową obsługę ich biznesu. Począwszy od podstawowej opieki podatkowo-księgowej, aż do skomplikowanych procesów planowania podatkowego, przedsięwzięć inwestycyjnych, przekształceń, restrukturyzacji czy kampanii marketingowych prowadzonych przez specjalistów z zakresu marketingu i zarządzania.

Relacje i zaufanie

W kontaktach z Klientami stawiamy na głębokie i wieloletnie relacje biznesowe oparte na wzajemnym zaufaniu. Polska w dalszym ciągu nie jest liderem w ułatwianiu działalności gospodarczej, jednak coraz więcej zagranicznych firm inwestuje w naszym kraju. W związku z tym nasze usługi są dostępne dla Klientów międzynarodowych. Dbamy, aby nasi Klienci rozwijali swoją wiedzę. Bieżące rozwiązywanie problemów naszych Klientów często nie wystarcza. Aby to wszystko było możliwe, skupiamy się na indywidualnych potrzebach Klientów i branży, w której działają.

Wizja

Poprzez kompleksowe doradztwo prawne, podatkowe, biznesowe, niesiemy pomoc naszym klientom, po to aby czuli się bezpiecznie dzisiaj i odnosili sukcesy w przyszłości.

Janusz Wyrzykowski
Zobacz opis
Janusz Wyrzykowski

Prezes Zarządu Advaiso sp. z o.o., Doradca podatkowy

Justyna Jabłonka (Wyrzykowska)
Zobacz opis
Justyna Jabłonka (Wyrzykowska)

Kancelaria Adwokacka Justyna Jabłonka

Adam Wyrzykowski
Zobacz opis
Adam Wyrzykowski

Doradca Podatkowy